Úvod

Vitajte na webovej stránke venovanej

prezentácii vykonaných prác a projektov nábytku.

     Vo svojom voľnom čase sa venujem projektovaním, vizualizáciou, výrobou a následnou montážou interiérového nábytku svojim známym.

     Podľa požiadaviek vyhotovím návrh a následnú realizáciu kuchynských liniek, vstavaných a šatníkových skríň, kancelárskych zostáv, detských izieb, obývacích zostáv ako i kupeľňový nábytok. V prípade potreby realizujem i pokládku laminátových a drevených veľkoplošných parkiet.

     Samotný výrobný proces pozostáva zo šiestich základných bodov.

   1. Zameranie
   2. Vizualizácia
   3. Objednávka
   4. Výroba
   5. Doprava
   6. Montáž

     Samozrejmosťou je individuálny prístup ku každému projektu ako i bezplatné poradenstvo a usmernenie pri realizácii Vašich nápadov. Počas jednotlivých procesov výroby dbám dôraz na kvalitu použitých materiálov. Základný prvok použitých materiálov je drevovláknitá doska laminovaná (ďalej len drevotrieska) od popredných dodávateľov na Slovenskom ako i medzinárodnom trhu.

Aké materiály sa používajú vo výrobe?

Pri výrobe nábytkových dielcov používam drevotrieskové dosky od firmy Egger prípadne Bučina DDD. Hrany jednotlivých nábytkový dielcov olepujem štandardne ABS hranou o hrúbke 2 mm, ktoré v súčasnosti patria medzi špičku v olepovaní hrán a sú stabilnejšie ako hrany v minulosti, kedy dochádzalo k ich lámaniu a takto neskoršie kazili celkový estetický dojem z nábytku.. Vo všeobecnosti platí, že ku každému dekoru drevotriesky existuje v jej farebnom vyhotovení ABS hrana. Samozrejmosťou je možnosť použitia rozdielnej ABS hrany od nábytkového dielu, čím sa docieli zaujímavý vizuálny kontrast nábytku.

Aké sú výhody nábytku na mieru?

Rozmery jednotlivých kusov sektorového nábytku sú dopredu určené a ani v prípade množstva nábytkových prvkov (sektorov) v katalógu nie je zaručené, že vybraný sektorový nábytok rozmerovo dokonale “zapasuje” do miestnosti (čo je kompenzované nižšou cenou za nábytok). Na rozdiel od sektorového nábytku, rozmery nábytku vyrábaného na mieru nie sú prakticky ničím limitované – rozhodujúcou rozmerovou jednotkou je 1 milimeter a je na zákazníkovi, či si dá vyrobiť skrinku širokú (napríklad) 500 alebo 501 milimetrov.

Počet návštev:

Pocitadlo.sk